Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Chorus - przedmioty użytkowe: jak wyposażyć i używać

Instalowanie i korzystanie z przedmiotów pomocniczych, dron naprawczy.

Prócz rozmaitych broni, możesz wyposażyć swój statek w Chorus w przedmioty użytkowe. Z tej strony dowiesz się jak to zrobić i jak je potem aktywować podczas lotu lub walki.

W pierwszej kolejności wciśnij klawisz Tab (przyciski Menu i Options w wersjach na konsole Xbox i PlayStation) i przejdź do zakładki Statek (1). Teraz wejdź do znajdującej się przy lewej krawędzi ekranu karty Struktura statku (2).

Znajdziesz tutaj na przykład drona naprawczego (3) - jeśli go nie masz, wykonaj kilka misji głównych, by automatycznie go otrzymać lub poszukaj go w hangarze do kupna. By wyposażyć przedmiot po prostu na nim kliknij - pojawi się na nim napis ZAMONTOWANE.

Teraz zamknij to okno i spójrz w lewy dolny róg ekranu. Obok broni znajdziesz ikonkę przedmiotu (4), który przed momentem wyposażyłeś. By go aktywować, wciśnij klawisz C (d-pad w dół w przypadku konsol).

Jeśli nie możesz z jakiegoś powodu go aktywować (wspomniany dron nie uruchomi się, jeśli twój kadłub jest nieuszkodzony), ikonka zaświeci się na czerwono. W przeciwnym wypadku natychmiast aktywujesz przedmiot i zyskasz jego efekt.

Kolejne przedmioty użytkowe - a także ich mocniejsze modele - zdobędziesz za wykonywanie misji głównych i pobocznych, a także kupisz w hangarze. Dobieraj te przedmioty w oparciu o własne potrzeby i styl gry.

Następnie: Chorus - kierowanie statkiem: dopalacz, napęd podświetlny

Spis treści: Chorus - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Chorus - trans dryfu: jak odblokować i używać

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On Chorus

Najnowsze artykuły