Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Chorus - fragmenty kadłuba: działanie, jak zdobyć

W jaki sposób zebrać fragmenty kadłuba, czy można je kupić.

Fragmenty kadłuba w Chorus to specjalne przedmioty, za sprawą których podniesiesz wytrzymałość twojego okrętu, czyli niejako jego punkty zdrowia. Z tej strony dowiesz się gdzie je zdobywać oraz czy możesz je po prostu kupić w sklepie.


Na tej stronie:


Czym są fragmenty kadłuba

Przedmioty te wykorzystywane są do zwiększania kadłuba statku, czyli tutejszego paska zdrowia. By sprawdzić ilość, którą aktualnie posiadasz, wciśnij klawisz Tab (przyciski Menu i Options w wersjach na konsole Xbox i PlayStation) i przejdź do zakładki Statek (1), a potem do karty Struktura statku (2).

Zaznacz fragmenty kadłuba (3), a u dołu ekranu wyświetlą się dodatkowe informacje. Przy każdym fragmencie znajdziesz ikonkę (4) - czerwony krzyżyk oznacza brak części, zielona strzałka z kolei że ją posiadasz. Gdy zbierzesz cały komplet, zwiększysz punkty wytrzymałości (5) okrętu o wskazaną wartość (6).


Fragmenty kadłuba - w jaki sposób je zdobyć

Fragmenty kadłuba pozyskasz na trzy sposoby:

  • Zakup od handlarzy. Gdy wejdziesz, na przykład, do hangaru Enklawy, przejdź do zakładki Struktura statku (7), gdzie znajdziesz fragment kadłuba (8) do kupienia. Jest tutaj jednak ograniczenie - możesz kupić jedną część na dany komplet;
  • Eksploracja. W trakcie ruchu po układach możesz natrafić na przedmioty do zebrania (9). W większości przypadków są to kredyty, czasami jednak natrafisz właśnie na fragment kadłuba;
  • Wykonywanie zadań pobocznych i zdarzeń losowych. Część zadań pozwoli ci zdobyć te części. Dodatkowo, masz także szansę na zebranie ich w trakcie zdarzeń losowych.

Następnie: Chorus - fragmenty osłony: działanie, jak zdobyć

Spis treści: Chorus - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Chorus - modyfikacje: rodzaje, jak instalować

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On Chorus

Najnowsze artykuły