Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Chorus - fragmenty osłony: działanie, jak zdobyć

Czym są fragmentów osłony, gdzie je można zdobyć i kupić.

Fragmenty osłony to jedne ze specjalnych przedmiotów w Chorus, za sprawą których zwiększysz siłę tarcz w twoim statku. Z tej strony dowiesz się jak zdobywać te przedmioty - i czy możesz je po prostu kupić od handlarzy.


Na tej stronie:


Czym są fragmenty osłony

Fragmenty osłony wykorzystywane są do zwiększania tarcz twojego okrętu. By sprawdzić ile ich posiadasz, wciśnij klawisz Tab (przyciski Menu i Options w wersjach na konsole Xbox i PlayStation), wejdź do zakładki Statek (1), a potem do karty Struktura statku (2).

Zaznacz fragmenty osłony (3), by u dołu ekranu pokazały się dodatkowe informacje. Przy każdym fragmencie osłony znajdziesz ikonkę (4) - czerwony krzyżyk oznacza, że nie posiadasz danej części, zielona strzałka z kolei że już udało ci się ją zebrać. Po skompletowaniu całego zestawu zwiększy się siła tarcz - określana jako bieżące osłony (5) - o podaną obok wartość (6).


Jak zdobyć fragment osłony

Fragmenty osłony zdobędziesz na trzy sposoby:

  • Kupisz je od handlarzy. Po wejściu do Hangaru Enklawy przejdź do zakładki Struktura statku (7), gdzie znajdziesz fragment osłony (8) do kupienia. Możesz jednak zakupić tylko jedną część osłony na dany komplet;
  • W trakcie eksploracji. Przemierzając układy natrafisz na przedmioty do zebrania (9). Na ogół będą to kredyty, czasami jednak uda ci się w ten sposób zebrać fragment osłony;
  • Wykonując misje poboczne i biorąc udział w zdarzeniach losowych. W przypadku części zadań pobocznych nagrodą będzie fragment osłony - możesz także zdobyć go w trakcie zdarzeń losowych.

Spis treści: Chorus - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Chorus - fragmenty kadłuba: działanie, jak zdobyć

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze

More On Chorus

Najnowsze artykuły