Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Chorus - handel, hangar: gdzie kupić ulepszenia i broń

Zakup nowych typów broni, ulepszeń i modyfikacji do statku.

W Chorus możesz wyłącznie kupować przedmioty, nie będziesz w stanie ich sprzedać. Jednakże, jest to bardzo ważny aspekt rozgrywki, za sprawą którego znacznie wzmocnisz swój statek. Z tej strony dowiesz się czym jest hangar i jak kupować w nim nowe bronie i modyfikacje.

By zakupić sprzęt udaj się na przykład do Enklawy (1), którą łatwo znajdziesz spoglądając na mapę. Gdy dotrzesz na miejsce, udaj się na górny poziom, do Hangaru Enklawy (2). Zbliż się do miejsca i wciśnij klawisz interakcji, by wejść do hangaru.

Po krótkiej animacji trafisz do sklepu. Znajdziesz tutaj zakładki z przedmiotami (3) - po kliknięciu w nie zobacz przedmioty z danej grupy. Cały czas też widać tutaj kredyty, które posiadasz (4).

Po wejściu w zakładkę znajdziesz elementy związane z danym typem uzbrojenia. W przypadku broni zawsze będzie podstawowy, darmowy model (5), a z czasem będą pojawiać się ulepszone (6) wersje - tym razem już płatne.

Przed zakupem możesz sprawdzić, jak dany przedmiot wpływa na statystyki statku (7) - zielona kreska to wzrost, czerwona to spadek. Wciśnij przycisk Kup (8) by zakupić przedmiot. W momencie kupna jest on automatycznie instalowany na twoim statku.

Wraz z postępami w fabule, w sklepie znajdziesz coraz więcej przedmiotów. Jako że ich cena również będzie rosła, ważne jest, byś cały czas miał odpowiednią ilość pieniędzy.

Następnie: Chorus - zdarzenia losowe: czym są, jak brać udział

Spis treści: Chorus - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Chorus - kredyty: jak zdobywać gotówkę

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze