Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Infinite Warfare - Feniks

Atak na statek.

Gdy wykonasz operację Niszczący cios, najlepiej wybrać z mapy zadanie Feniks. Chyba że chcesz od razu przejść do misji wątku głównego, ale polecamy teraz zająć się zadaniami pobocznymi - zdobędziesz ulepszenia i będziesz mógł skupić się później tylko na głównych misjach.

Gdy wybierzesz misję, od razu przeniesiesz się do zbrojowni. Zostanie ci przydzielony sprzęt, nie możesz wybrać go wedle uznania. Później przeniesiesz się do hangaru, skąd wystartujesz Szakalem i dotrzesz na miejsce. Kiedy odzyskasz kontrolę nad bohaterem, będziesz na polu asteroidów.

Musisz dostać się na statek wroga, ale jest on nieco dalej. Trzymaj się więc blisko Nory, nie wyprzedzaj jej, by nie dostrzegli cię wrogowie z mniejszego statku, który za moment się pojawi. Wysiądzie z niego dwóch zwiadowców. Przyceluj, namierz głowę jednego z nich i strzel. Nora zajmie się drugim. Później leć powoli za towarzyszką, aż dojrzycie obsługę okrętu pracującą przy silnikach. Nie strzelaj z daleka, podleć nieco bliżej.

Podleć nieco bliżej, by mieć większą szansę na trafienie wrogów

Podleć na największą asteroidę naprzeciwko silników. Poczekaj, aż jeden z wrogów poleci wyżej i zabij go. Później likwiduj kolejnych. Celuj w głowy i działaj szybko, by żołnierze nie zdążyli zareagować. Gdy pozbędziesz się wszystkich - będzie ich w sumie sześciu - podleć w oznaczone miejsce i podłóż ładunek EMP.

Bohater automatycznie się oddali. Po detonacji leć za Norą na statek. Dołączą do was sojusznicy. Musicie teraz pokonać obrońców, którzy wylecieli wam na spotkanie. Walka w przestrzeni kosmicznej jest trudna, pamiętaj o możliwości opadania lub podnoszenia się. Korzystaj z osłon i linki.

Masz też na wyposażeniu granaty, ale są one skuteczne raczej z bliska. Możesz zabrać broń jednemu z pokonanych, większość ma karabiny z celownikami termicznymi, które są tu przydatne, gdyż pomagają dostrzec oponentów. Powoli przebijajcie się przez obrońców w kierunku przodu okrętu.

Kiedy pokonacie wszystkich żołnierzy na zewnątrz, otrzymasz polecenie wlecenia do hangaru. Udaj się więc przez wielkie wejście do wnętrza statku, a od razu trafisz do bramy hangaru. Podleć bliżej, wyeliminuj dwóch żołnierzy przy prototypowym myśliwcu i wsiądź do niego. Zniszcz ścianę hangaru, a wylecisz na zewnątrz.

Walka powietrzna nie jest wielkim wyzwaniem, wystarczy pamiętać o flarach, gdy namierzą nas rakiety

Spis treści: Call of Duty: Infinite Warfare - Poradnik, Solucja

Następnie: Call of Duty: Infinite Warfare - Kontratak


Teraz pozostaje tylko chwila powietrznej walki. Musisz zniszczyć kilka myśliwców, w tym czterech Asów FOK. Gdy tego dokonasz, będziesz musiał wylądować na Retribution, a więc poleć do oznaczonego punktu, by zakończyć misję.

Jak zwykle, udaj się na mostek, by wybrać kolejne zadanie.

Komentarze