Skip to main content

CoD: Modern Warfare kupione z Infinite Warfare nadal wymaga płyty

Pomimo samodzielnego remastera.

Activision opublikowało w tym tygodniu samodzielną wersję Call of Duty: Modern Warfare Remastered na PS4, ale jeśli kupiliśmy grę wcześniej - w zestawie z CoD: Infinite Warfare - to do zabawy nadal wymagana jest płyta w napędzie konsoli.

Gracze odkryli - a wydawca potwierdził - że Call of Duty: Modern Warfare Remastered wchodzące w skład wydań Call of Duty: Infinite Warfare Legacy lub Legacy Pro Edition wymaga instalacji Infinite Warfare i umieszczenia płyty w napędzie.

Podobnie jest z cyfrowymi wydaniami Call of Duty: Infinite Warfare Digital Legacy i Digital Deluxe Edition, nawet jeśli chcemy grać tylko w Modern Warfare Remastered.

Zobacz na YouTube

Warto dodać, że Call of Duty: Modern Warfare Remastered kosztuje na PS4 obecnie około 170 zł. Tymczasem Call of Duty: Infinite Warfare Legacy znaleźć można często w dużo niższej cenie, więc zakup samego remastera wydaje się być raczej mało opłacalny.

Z innych wieści na temat popularnej serii - Call of Duty: Ghosts w wersji X360 można już uruchomić także na Xbox One, dzięki opcji wstecznej kompatybilności.

Tymczasem w Call of Duty: Infinite Warfare i w Call of Duty: Modern Warfare Remastered trwają obecnie letnie atrakcje, o których wspominaliśmy w środę. Call of Duty: Black Ops 3 dołączy 11 lipca.

Read this next