Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy tryb Call of Duty: Infinite Warfare pozwalał zabijać palcami

Gesture Warfare.

Studio Infinity Ward wydaje dobrze się bawić przy wspieraniu Call of Duty: Infinite Warfare z 2016 roku. W weekend wprowadzono specjalną playlistę w trybie wieloosobowym, z trybem o wiele mówiącej nazwie Gesture Warfare.

Całość stanowiła całkiem interesujący żart, w ramach którego gracze mogli walczyć za pomocą wykonywanych przez postacie gestów. Było zgniatanie między kciukiem i palcem wskazującym czy też - jakże klasyczne - pistolety z palców.

Gesty nie są nowością w Call of Duty: Infinite Warfare, lecz nigdy wcześniej nie były wykorzystywane jako broń. Specjalne animacje służą do machania, witania czy irytowania wroga, do odblokowania w ramach Zrzutów Zaopatrzenia - otwarcie zapalniczki, proste salutowanie i tak dalej, i tym podobne.

Gesture Warfare wprowadziło jednak całkiem nową porcję szaleństwa do tego systemu. Poniższy trailer zaczyna się od dezintegrujących przeciwnika pistoletów z palców, a potem jest jeszcze zgniatanie, granato-pięść czy nawet energetyczny pocisk.

Jest też dłuższe spojrzenie na rozgrywkę:

Specjalna playlista była niestety aktywna tylko do niedzieli, lecz pozostaje mieć nadzieję, że powróci w przyszłych weekendach.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze