Skip to main content

Tryb „strzelania palcami” wraca do Call of Duty: Infinite Warfare

W ramach Halloween.

We wrześniu informowaliśmy o interesującej ciekawostce w Call of Duty: Infinite Warfare. Na weekend wprowadzono wtedy specjalną playlistę w trybie wieloosobowym, z trybem o wiele mówiącej nazwie Gesture Warfare. Teraz opcja powróciła.

Całość stanowi całkiem interesujący żart, w ramach którego gracze mogą walczyć za pomocą wykonywanych przez postacie gestów: zgniatanie między kciukiem i palcem wskazującym czy klasyczne pistolety z palców.

Z palca go!

Tryb Gesture Warfare jest już aktywny i pozostaje dostępny do 12 października.

Wszystko to w ramach specjalnego wydarzenia Willard Wyler's Halloween Scream, w ramach którego przygotowano także szereg innych atrakcji w popularnej strzelance:

  • darmowy halloweenowy zrzut zaopatrzenia na początku każdego tygodnia,
  • darmowy Halloweenowy przedmiot kosmetyczny w każdy piątek, a także specjalny prezent w dniu 30 października,
  • halloweenowy ekwipunek, w tym nowe zombie-skórki,
  • tryb „Boss Battle” (od 13 października), który pozwoli zmierzyć się z ich finałowymi bossami ze wszystkich trybów zombie z Infinite Warfare.

Do tego mapa Carnage, jeden z popularniejszych elementów DLC Retribution. Lokacja zostanie udostępniona za darmo między 12 października i 1 listopada, wraz z podwójnymi punktami doświadczenia.

Zobacz na YouTube

Gesty nie są nowością w Call of Duty: Infinite Warfare, lecz nie służą zazwyczaj jako broń. Specjalne animacje wykorzystujemy do machania, witania czy irytowania wroga, do odblokowania w ramach Zrzutów Zaopatrzenia - otwarcie zapalniczki, proste salutowanie i tym podobne.

Aby otrzymać darmowe przedmioty w trakcie Halloween Scream, gracze muszą zalogować się do trybu wieloosobowego pomiędzy poniedziałkiem i piątkiem rano, a następnie odwiedzić Kwatermistrza.

Zobacz także