Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Infinite Warfare - Ciemny kamieniołom

Misja na gorącej asteroidzie.

Po wybuchowej misji Płonąca woda rozpoczynamy równie gorące - dosłownie - zadanie. Wybierz Ciemny kamieniołom z mapy, poczekaj, aż Retribution doleci do celu. Idź za Norą do windy, w zbrojowni weź uzbrojenie i udaj się ponownie za Norą do hangaru i do statku. W środku czekają towarzysze.

Podejdź do pilotów, wciśnij oznaczony przycisk. Później ubierz kombinezon. Gdy dolecicie na asteroidę, wysiadaj za sojusznikami. Podejdziecie przez pomieszczenie dalej, zatrzymacie się przy wyjściu. Musicie poczekać, aż słońce nie będzie oświetlało obszaru na zewnątrz - tylko wtedy możecie wyjść i przebiec do kolejnego budynku.

Na zewnątrz jest śmiertelnie gorąco

Biegnij na sygnał. W kolejnym budynku idź kawałek za kompanami i po chwili znów czekaj, aż obszar na zewnątrz się zaciemni - wtedy przebiegnijcie dalej. Następny budynek to opuszczona stacja badawcza. Odpocznij trochę, podejdź do kolejnych towarzyszy, by z nimi porozmawiać. Z głównej sali przejdź w lewo i w prawo, później znów w lewo, by odkryć zbrojownię.

Ze zbrojowni idź prosto, skręć w lewo i idź dalej korytarzem. Otworzysz tam przejście prowadzące do kolejnego korytarza. Jest tu sporo robotów, na razie nieaktywnych. W pewnym momencie jeden z nich chwyci Norę - zniszcz go. Przejdziecie dalej. Pomożesz Norze Salter otworzyć drzwi, a za nimi czeka was pierwsze starcie.

Zaatakuje was grupa botów, musicie je szybko wyeliminować. Nie mają broni, biegną w waszą stronę. Ogólnie rzecz biorąc, roboty w tej misji zachowują się trochę jak typowe zombie. Ważne, by pamiętać o dokładnym zniszczeniu każdego i upewnić się, że jest wykończony - inaczej może próbować podpełznąć do nas i eksplodować. Wydaje wtedy charakterystyczny dźwięk.

Pokonaj wszystkie roboty w korytarzu i idź dalej. Nie zużywaj tu raczej granatów, przydadzą się później. Na końcu otworzycie kolejne drzwi. Musisz zniszczyć kolejną grupę robotów, poczekać, aż asteroida obróci się - tak, by słońce nie świeciło akurat na obszar przed wami - i przebiec na drugą stronę. Tutaj podejdź do oznaczonych drzwi i zacznij hakowanie. Teraz musisz odpierać atak kilku fal botów.

Roboty atakują grupami i praktycznie podchodzą pod lufę

Używaj granatów, celuj dokładnie. W razie potrzeby podchodź do skrzyni po lewej stronie od drzwi, by pobrać więcej amunicji. Uważaj, by ranne roboty nie wybuchały blisko ciebie. Gdy hakowanie się zakończy, szybko otwieraj drzwi, nie musisz pokonać wszystkich botów. W środku idź za towarzyszami. W sali z monitorami poczekaj na koniec rozmowy i idź dalej. Za kolejnymi drzwiami pokonaj nadbiegające maszyny.

Podziemnym korytarzem dotrzecie do większej sali. Zaatakują was kolejne boty - najpierw zlikwiduj snajperów na kładce. Pamiętaj o zachowaniu ostrożności i pilnowaniu, by unikać wybuchów. Wrogowie będą nadbiegać przez jakiś czas, ale nie powinieneś mieć większych kłopotów. Po walce podążaj za towarzyszami.


Spis treści: Call of Duty: Infinite Warfare - Poradnik, Solucja

Następnie: Call of Duty: Infinite Warfare - Czarna flaga


Dotrzecie do ocalałych, którym macie pomóc. Uzupełnij tu amunicję, możesz zmienić broń. Poczekaj na zakończenie rozmów i użyj wskazanej dźwigni, by otworzyć drzwi. Teraz ostatnie wyzwanie w tej misji - trzeba przetrwać.

Po wyjściu zauważysz po prawej wiele robotów. Od razu zacznij do nich strzelać, jeszcze zanim się aktywują. Masz tu bardzo mało miejsca do manewrowania, więc istotna jest celność i nie marnowanie amunicji. Użyj wszystkich granatów, a także drony, które masz na wyposażeniu. Gdy nadleci statek, biegnij do wejścia. Później obserwuj wszystkie scenki. Idź za Norą na mostek.

Komentarze