Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Ghosts z kamerą w zestawie kolekcjonerskim Prestige Edition

Za 200 dol. (ok. 630 zł).

Podczas wczorajszego pokazu trybu dla wielu graczy, Activision ogłosiło, że Call of Duty: Ghosts otrzyma zestaw kolekcjonerski Prestige Edition, zawierający m.in. wodoodporną, „taktyczną” kamerę, rejestrującą obraz w rozdzielczości 1080p.

Zestaw nie zawiera pieska

W Prestige Edition znajdziemy także wszystkie elementy z nieco mniej „prestiżowego” wydania Hardened Edition, czyli przepustkę sezonową na cztery DLC, metalowe pudełko na płyty i pasek na nadgarstek.

Za droższy zestaw zapłacimy 200 dol. (ok. 630 zł), Hardened Edition to wydatek rzędu 120 dol. (380 zł).

Wspomnianą przepustkę sezonową kupić można także osobno, za 50 dol. (ok. 160 zł). W zamian otrzymamy cztery planowane rozszerzenia, każde o wartości 15 dol. (ok. 48 zł) lub 1200 MSP. W ramach przepustki dostaniemy też dodatkowy model postaci do trybu dla wielu graczy.

Przez limitowany okres, przepustka sezonowa automatycznie „zaktualizuje” się do wersji na konsole nowej generacji, bez dodatkowych opłat. Posiadacze X360 i PS3, którzy zdecydują się kupić także grę na nowy sprzęt, zachowają swoje bonusy.

Podsumowanie wczorajszej konferencji znaleźć można tutaj.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze