Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Snoop Dogg zostanie narratorem w nowym DLC do Call of Duty: Ghosts

„You got that spitfire drone now.”

Snoop Dogg - popularny raper i duchowy lider - zostanie narratorem w trybie sieciowym Call of Duty: Ghosts, dzięki nowemu dodatkowi DLC.

Snoop Dogg Voice Pack zadebiutuje 22 kwietnia na konsolach X360 i Xbox One, a w późniejszym terminie także na PC i konsolach PlayStation, zapewne po miesiącu.

Sam zainteresowany wydaje się być podekscytowany współpracą z Activision. „Mój głos będzie kojarzony z tak popularną na dzielni produkcją” - przyznał w opublikowanym trailerze. „To najpopularniejszy tytuł na kwadracie. Wszyscy moi ziomale grają w Call of Duty: Ghosts”.

To nie pierwszy raz, gdy Snoop Dogg angażuje się w gry wideo. Wcześniej występował gościnnie w Tekken Tag Tournament 2 i był bohaterem własnej produkcji, Way of the Dogg, ze średnią ocen na poziomie 41 procent w serwisie Metacritic.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze