Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W przyszłym tygodniu premiera ostatniego DLC do Call of Duty: Ghosts

Na Xbox One i X360.

W przyszłym tygodniu - 5 sierpnia - ukaże się czwarty i ostatni dodatek DLC do strzelanki Call of Duty: Ghosts, zatytułowany Nemesis.

Mapa Showtime

Powyższa data dotyczy posiadaczy konsol Xbox One i Xbox 360. Zwolennicy PlayStation 3, PS4 i PC będą musieli poczekać miesiąc dłużej.

Podobnie jak poprzednie rozszerzenia, Nemesis udostępni cztery mapy do trybu wieloosobowego oraz kolejny rozdział w kooperacyjnym Extinction.

Nowe lokacje to rozgrywające się na terenie amerykańskiej kopali Goldrush, z funkcjonującymi wagonikami i atakami wilków włącznie. Akcja Dynasty toczy w chińskiej wiosce, gdzie wykonanie celów pozwoli wezwać nalot na pozycje wroga. Subzero umieszczono w kanadyjskiej bazie okrętów podwodnych, a Showtime to nowa odsłona popularnego Shipment z Call of Duty 4: Modern Warfare.

Ostatnia część trybu Extinction - o tytule Exodus - pozwoli po raz ostatni stanąć do walki z kosmitami, korzystając z nowego uzbrojenia. Twórcy przygotowali także kolejny rodzaj przeciwnika - kontrolujący umysły Ancestor.

DLC wyceniono na standardowe 15 dolarów (ok. 46 zł). Posiadacze przepustek sezonowych pobiorą dodatek bez dodatkowych opłat.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze