Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W Call of Duty: Ghosts usłyszymy także słynnego sierżanta z „Full Metal Jacket”

Nie tylko Snoop Dogg.

Snoop Dogg nie jest jedynym przedstawicielem show-biznesu, który usłyszymy w trybie sieciowym Call of Duty: Ghosts. Activision poinformowało, że w identycznej roli wystąpi R. Lee Ermey, znany najlepiej jako sadystyczny sierżant Hartman z filmu „Full Metal Jacket”.

Poniższy materiał wideo udowadnia, że 70-latek nie stracił jeszcze głosu, choć wypowiadane przez niego kwestie są nieco łagodniejsze niż legendarna tyrada z pierwszych minut produkcji Stanleya Kubricka.

„Podobnie jak Snoop Dogg, R. Lee Ermey został wybrany do tej roli ze względu na unikatową osobowość, wzbogacającą doświadczenie w Ghosts” - czytamy na stronie One of Swords.

Prace nad grami wideo to dla R. Lee Ermeya nic nowego. W 1993 roku aktor wystąpił w produkcji Double Switch na Sega Saturn, podkładał także głos w Fallout Tactics: Brotherhood of Steel czy Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex.

Dodatki z nowymi głosami zadebiutują w przyszłym tygodniu na konsolach Xbox, a w przyszłości także na PC i PlayStation.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze