Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trzecie DLC do Call of Duty: Ghosts zadebiutuje 3 czerwca na Xboksach

AKTUALIZACJA: 3 lipca na PC i PSN.

Aktualizacja (20.06.2014): Studio Infinity Ward zapowiedziało, że DLC Invasion do Call of Duty: Ghosts ukaże się na PC i konsolach PlayStation po standardowym miesiącu opóźnienia, już 3 lipca.

*

Oryginalna wiadomość (30.05.2014): Activision ogłosiło, że 3 czerwca na konsolach Xbox 360 i Xbox One pojawi się trzeci dodatek DLC do Call of Duty: Ghosts, zatytułowany Invasion.

Posiadacze PlayStation 3, PS4 i PC będą musieli poczekać nieco dłużej, zapewne do lipca.

Tak jak w dwóch poprzednich dodatkach, otrzymamy cztery nowe mapy. Departed rozgrywa się w meksykańskim miasteczku podczas festiwalu Dia de los Muertos. Walki w Pharaoh toczą się na opuszczonym stanowisku archeologicznym w Egipcie, na terenie antycznego pałacu. Gracze będą musieli uważać na spadające fragmenty ruin, ale także na niebezpieczne skarabeusze.

Trzecia mapa to Mutiny, przenoszące żołnierzy na karaibską wysepkę, z zapomnianym składem handlowym, kryjówką piratów i wrakiem statku. Listę zamyka nowa wersja Faveli - lokacji znanej dobrze fanom Call of Duty: Modern Warfare 2.

Invasion wprowadzi także trzeci rozdział kampanii w trybie kooperacji Extinction, gdzie gracze walczą z falami obcych. Tym razem trafimy na świat kosmitów, by wyeliminować zagrożenie u źródła.

DLC wyceniono na standardowe 15 dolarów (ok. 46 zł). Posiadacze przepustek sezonowych pobiorą dodatek bez dodatkowych opłat.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze