Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Black Ops 4 - punkty Call of Duty

Do czego służą, jak je zdobyć.

CoD Points, czyli punkty Call of Duty, są obecne także w Black Ops 4 - a konkretnie: będą dostępne, gdy twórcy je wprowadzą. To, że się pojawią, jest już jednak oficjalnie potwierdzone. Twórcy nie zaimplementowali ich jednak na okres premiery.

Podobna sytuacja miała miejsce w ubiegłorocznym Call of Duty: WW2, do którego punkty CoD trafiły 3 tygodnie po premierze - choć same skrzynki (do kupienia za CoD Points) były w grze od początku, otrzymywane w ramach różnych nagród za wyzwania. Obecnie w Black Ops 4 nie ma nawet tego typu skrzynek z przedmiotami.

Jak zdobyć punkty CoD

Punkty CoD otrzymaliśmy już, choć mogliśmy to przegapić - informacja o dodaniu do naszego konta punktów pojawia się przy pierwszym uruchomieniu gry. Nabywcy zwykłej edycji otrzymują 1100 punktów, a edycji Deluxe 2400 punktów Call of Duty.

Obecnie punktów tych nie można zdobyć ani zakupić. Opcja taka pojawi się, gdy zostaną wprowadzone do zakładki Sklepu w grze.

Ceny punktów CoD są zazwyczaj identyczne w kolejnych odsłonach serii:

  • 200 punktów - 1,99 euro
  • 1000 punktów - 10 euro
  • 2400 punktów - 20 euro
  • 5000 punktów - 40 euro

Powyższe stawki obowiązują w WW2, były identyczne także w Infinite Warfare oraz Black Ops 3. Punkty te wykorzystujemy w tych grach do kupowania lootboxów - skrzynek z przedmiotami kosmetycznymi. Można przypuszczać, że w Black Ops 4 zakupimy skórki (skiny) postaci, emblematy i tak dalej.

Nie ujawniono jeszcze daty wprowadzenia punktów do sprzedaży i wykorzystania w grze. Nie wiadomo też, czy punkty będzie można wydawać wyłącznie w trybie multiplayer, czy też dodatkowo w Blackout.


O autorze
Komentarze