Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Beta trybu sieciowego Call of Duty: Infinite Warfare bez wersji PC

I tylko dla preoderów.

Activision opublikowało szczegóły na temat planowanych testów beta trybu sieciowego Call of Duty: Infinite Warfare, ogłoszonych na początku września.

Bitwa pod paprotką

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku gry nie sprawdzą posiadacze PC. Oficjalna lista pytań i odpowiedzi na stronie wydawcy mówi bowiem tylko o odsłonach PS4 i Xbox One.

Potwierdzono także, że klucze do testów beta otrzymają osoby decydujące się na złożenie zamówienia przedpremierowego w określonych sklepach i do wyczerpania zapasów - może nie starczyć dla wszystkich chętnych.

W poprzednich latach ostatni dzień bety Call of Duty był najczęściej otwarty dla wszystkich chętnych, ale nie jest obecnie jasne, czy podobnie będzie w przypadku Infinite Warfare.

Testy rozpoczną się 14 października na PlayStation 4. Później odbędą się także na Xbox One, ale nie znamy konkretnej daty starty. Potrwają minimum trzy dni, ale nie podano dokładnie, do kiedy.

Kody otrzymane po złożeniu preorderów należy wprowadzić na przygotowanej do tego celu stronie internetowej i czekać na zaproszenie.

Jeśli o trybie siecowym Call of Duty: Infinite Warfare mowa, to deweloperzy zdają się pożyczać sporo rozwiązań z Black Ops 3 i rozwijają te założenia. Powraca chociażby podobny system poruszania się, w tym bieganie po ścianach.

Otrzymujemy też odpowiednik bohaterów - różnych żołnierzy, dysponujących odmiennymi umiejętnościami specjalnymi lub wyjątkowo potężnymi rodzajami broni.

Znacznie rozbudowano za to arsenał. W Infinite Warfare znajdzie się system budowania własnej broni, a gracze będą odblokują warianty karabinów, różniące się specjalnymi właściwościami.

Call of Duty: Infinite Warfare debiutuje 4 listopada.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze