Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Avatar Frontiers of Pandora - Pieśń przodka, klif, kwiat

Umiejętności przodków zdobyte z pomocą różowego kwiatu.

Pieśń przodka to krótkie zadanie główne rozpoczynane po zadaniu Witamy w Ruchu Oporu, w którym poznasz sposób na odblokowanie nowych, legendarnych umiejętności przodków w Avatar Frontiers of Pandora. Jeśli masz problem z dotarciem do kwiatu na wzgórzu, sprawdź opis poniżej.

W ramach tego zadania musisz dotrzeć na odseparowany klif. Aby tam dotrzeć przenieś się do punktu Pneumatyczna wieża wiertnicza Echo z poprzedniej misji (możesz używać szybkiej podróży do przeniesienia się do odblokowanych posterunków z poziomu mapy). Następnie kieruj się na zachód używając kompasu, aż zauważysz białe motyle. Podążaj ich śladem, wskocz po pomarańczowych grzybach na drzewo i przeskakuj pomiędzy zielonymi liśćmi, by przedostać się na niedostępną skałę będącą celem zadania.

Dotarcie do przyjaciół na końcu ścieżki pozwoli ci wejść w interakcję z kwiatem zwanym Tarsyu. Od teraz możesz odnaleźc je na mapie jako różowe punkty [1]. Każdy z nich oferuje nową umiejętność dla twojego bohatera, jak nowa technika walki czy chociażby odporność na upadki - w tym przypadku odblokuesz podwójny skok (Powietrzne doładowanie). Nie warto jednak podążać za nimi już teraz, dopóki nie możesz podróżować z pomocą ikrana.

Z poziomu panelu Umiejętności możesz wywołać grupę Umiejętności przodków [2] i wybrać tą, która cię interesuje. Wybierz zdolność a następnie "Pokaż na mapie" [3], by poznać lokalizację kwiatu, przy którym odblokujesz wybraną zdolność. Po zakończeniu cutscenki wróć do kwatery głównej (najlepiej korzystając z szybkiej podróży).

Następnie: Avatar Frontiers of Pandora - Przeistoczenie, varumut, Nor

Spis treści: Avatar Frontiers of Pandora - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Avatar Frontiers of Pandora - Witamy w Ruchu Oporu, kwatera główna, wieża Echo

Read this next