Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Avatar Frontiers of Pandora - części zamienne, jak znaleźć

Czym są części zamienne, jak je znaleźć i do czego wykorzystać.

Części zamienne w Avatar Frontiers of Pandora służą głównie do wytwarzania amunicji specjalnej. Są również przedmiotem handlu. Poznaj wszystkie zastosowania i sposoby ich zdobywania.


Na tej stronie:


Części zamienne - jak zdobyć

Części zamienne to przedmioty pozostawione przez Ludzi nieba. Nie możesz ich kupić ani wytworzyć. Znajdziesz je w małych żółtych skrzyniach (duże kryją wyposażenie) w miejscach przebywania wrogich żołnierzy. Są to więc instalacje wydobywcze i placówki ZPZ, ale zbierzesz je również bezpiecznie z porzuconych laboratoriów polowych.

W laboratoriach nigdy nie ma wrogów, a przy wejściu zawsze znajduje się żółta skrzynka zawierająca około pięć części zamiennych. Zostaje odblokowana dopiero, gdy przywrócisz zasilanie w budynku korzystając z narzędzia SID. Sporadycznie możesz napotkać na losowych żołnierzy w lasach, chwytających zwierzęta lub prowadzących badania. Zawsze znajdziesz przy nich także jakieś skrzynki. Aktualna ilość posiadanych części pokazana jest w sakwie, w jej dolnym prawym rogu.

Zwiększ swoje zbiory odblokowując umiejętność Ekspert od recyclingu z drzewka Wytwórca. W ten sposób masz szansę na zebranie części zamiennych z powalonych PZMów. Warto również zainwestować w takie talenty jak skuteczniejsze wytwarzanie przedmiotów, by zaoszczędzić części.


Do czego są części zmianne

Części zamienne są ci potrzebne do wytwarzania amunicji specjalnej, typu podpalającego, wybuchowego, przebijającego oraz elektrycznego (burzowego). Pamiętaj jednak, że każda broń może korzystać tylko z jednego typu unikalnych pocisków, w zależności od jej konstrukcji.

Drugie zastosowanie to handel. Dwoje ludzi z twojej pierwszej bazy w Kwaterze głównej Ruchu Oporu chętnie wymieni się z tobą przyjmując jako zapłatę właśnie części zamienne.

Następnie: Avatar Frontiers of Pandora - handlarze: gdzie szukać, lista

Spis treści: Avatar Frontiers of Pandora - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Avatar Frontiers of Pandora - wytwarzanie: stół warsztatowy, projekty

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Avatar: Frontiers of Pandora

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.
Komentarze