Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - wojownicy Ragnara Lothbroka w materiale z rozgrywką

A także diabelski pies i córki króla Leira.
  • Nowe wideo skupia się na mitach i legendach
  • Gracze zmierzą się z wojownikami Ragnara
  • Gra ukaże się w listopadzie

Ubisoft w ramach Gamescomu opublikował nowy materiał z Assassin's Creed Valhalla. Nagranie - z fragmentami rozgrywki - koncentruje się na mitycznych elementach, które pojawią się w grze.

Wideo ujawnia, że w produkcji gracze natkną się między innymi na sześciu wojowników (tak zwanych drengrów) Ragnara Lothbroka - legendarnego wikinga, któremu poświęcono popularny serial „Wikingowie”.

Samego przywódcy jednak zabraknie w grze, ponieważ gdy toczy się akcja tytułu, już nie żyje. Jego towarzyszy użytkownicy znajdą w różnych regionach Anglii i Norwegii, a z każdym związane będą misje poboczne, które między innymi przybliżą losy Ragnara.

W materiale zaprezentowano też inne mityczne elementy. W trakcie przygody gracze spotkają na przykład upiory Cordelii, Regan i Gonerii - córek króla Leira znanego między innymi z dramatu napisanego przez Williama Szekspira.

W grze trafimy też do Norwegii

To nie wszystko, ponieważ pojawi się też Czarny Shuck, czyli upiorny czarny pies. Według angielskich podań, stwór miał być reinkarnacją samego diabła - gameplay przedstawia potyczkę ze wspomnianą bestią.

Assassin's Creed Valhalla ukaże się 17 listopada na PC, PS4 i Xbox One, a w późniejszym okresie także na konsolach następnej generacji.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze