Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - mapa skarbów: Lincolnscire (Anglia)

Gdzie jest mapa skarbów w Lincolnscire, jak znaleźć skarb.

Jeśli zależy ci na zdobywaniu dodatkowych tatuaży i elementów pozwalających na zmianę wyglądu postaci w Assassin's Creed Valhalla, to powinieneś zainteresować się mapą skarbów w regionie Lincolnscire. Z tej strony dowiesz się gdzie znaleźć zarówno wspomnianą mapę, jak i sam skarb.

By odnaleźć mapę skarbów udaj się południowej części regionu Lincolnscire (1). Na miejscu trafisz na małą chatę (2), w której ukryty jest poszukiwany przez ciebie przedmiot.

By się tam jednak dostać, musisz wpierw zdobyć klucz. Idź na zachód od chaty, wybij wrogów stojących przy brzegu i stań na końcu pomostu. Wskocz do wody (3) i zbierz ukryty na dnie klucz, który pozwoli ci otworzyć chatę. Zbierz ze środka mapę skarbów, otwórz ekwipunek i ją przeczytaj.

Skarb ukryty jest we wschodniej części regionu (4), w pobliżu Brody Skiego. Na tutejszym wzgórzu stoją ruiny wieży. Wdrap się na jej szczyt (5) i przyjrzyj się jej podłożu.

Skarb będzie zakopany w ziemi. Wejdź w interakcję z tym miejscem, by go odkopać i zdobyć projekt tatuażu na tors - Projekt: Symbol speki (tors) - a także zakończyć tę krótką aktywność.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie mapy skarbów

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze