Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - mapa skarbów: Hamtunscire (Anglia)

Ruiny Fearnhamme, jak znaleźć skarb w Hamtunscire.

Hamtunscire to jeden z regionów w Assassin's Creed Valhalla, w którym ukryta została mapa skarbów i powiązany z nim zakopany w ziemi skarb. Z niniejszej strony dowiesz się gdzie znajdują się ruiny Fearnhamme, w których czeka mapa, poznasz też miejsce zakopania przedmiotu.

Poszukiwania rozpocznij od odwiedzin Ruin Fearnhamme (1), znajdujących się przy wschodniej granicy regionu Hamtunscire. Gdy tam dotrzesz, wdrap się na dach stojącej w samym centrum lokacji budowli. Z tego miejsca dostrzeżesz mocowanie ładunku (2), które musisz przestrzelić z łuku.

Zeskocz teraz do wnętrza budynku, a następnie wejdź do podziemi (3). Dobiegnij do końca korytarza i zbierz mapę skarbów (4) lezącą na meblach. Otwórz ekwipunek i przeczytaj mapę, by poznać lokalizację skarbu.

Udaj się teraz do południowo-zachodniego rogu Hamtunscire (5), niedaleko granicy z regionem Wincestre. Natrafisz tam na bagna oznaczone jako Wistman's Wood.

Zlokalizuj drzewo z rosnącymi przy nim czerwonymi kwiatami. U jego podstawy znajdziesz miejsce do kopania (6). Wejdź z nim w interakcję, by wydobyć skarb z ziemi i zdobyć Projekt: Łzy wojownika (głowa).

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie mapy skarbów

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze