Skip to main content

Assassin's Creed Odyssey - Czciciele Kosmosa: Bogowie Morza Egejskiego

Kultyści: Asterion, Sokos, Ośmiornica, Melantos, Rekin Mytileński, Hydra.

Po raz pierwszy na Czcicieli trafisz w trakcie misji głównej Legowisko węża, po której zyskasz możliwość odnajdywania kultystów i ich zabijania.

Będzie za to otrzymywał punkty doświadczenia i specjalne fragmenty umożliwiające ulepszenie Włóczni Leonidasa.

Najważniejsze wiadomości związane z Czcicielami znajdziesz w innym dziale poradnika o nazwie Czciciele Kosmosa.

Na bieżącej stronie przedstawiamy Czcicieli z gałęzi o nazwie Bogowie Morza Egejskiego. Są to:

  • Asterion
  • Sokos
  • Ośmiornica
  • Melantos
  • Rekin Mytileński
  • Hydra

Uwaga - każdy z Czcicieli z tej gałęzi przebywa na pokładzie okrętu, w określonej części morza.


Asterion

Asteriona (1) najczęściej spotkasz na północ od wyspy Andros, chociaż może się pojawiać także na innych wodach w pobliżu tego regionu. Jego tożsamość poznasz po zaliczeniu misji Legowisko węża.


Sokos

Sokosa (2) znajdziesz po tym, jak na Melos (region Wysp Obsydianowych) osłabisz władzę i podbijesz region. Przeciwnik pojawi się na okręcie w finalnej bitwie. Wskazówkę odnośnie tej postaci zdobędziesz po pokonaniu Asteriona.


Ośmiornica

Ośmiornicę (3) znajdziesz na okręcie bojowym w pobliży wysp Thira i Anafi. Wskazówkę do jego tożsamości poznasz po zabiciu Sokosa.


Melantos

Melantosa (4) spotkasz na wodach w pobliżu Mesary (południowo-wschodnia część mapy), po wcześniejszym pozbyciu się Ośmironicy oraz lokalnego lidera w Mesarze.


Rekin Mytileński

Rekina Mytileńskiego (5) znajdziesz po zabiciu Melantosa i przeszukaniu skrzyni leżącej w podwodnych ruinach (A). On sam patroluje tereny na południe od wyspy Samos.Hydra

Hydra (6) przebywa w silnej obstawie innych statków na południowym zachodzie mapy. Jego tożsamość odkryjesz po pokonaniu pięciu poprzednich Czcicieli z tej gałęzi.

Read this next