Farming Simulator 22 - stwórz pracę: jak zlecić wykonanie roboty

Tworzenie pracy dla pomocników.

W Farming Simulator 22 możesz zlecać pracę pomocnikom, automatyzując najżmudniejsze prace. Jest też alternatywny sposób, który pozwoli ci planować prace bez wsiadania do samochodu. Z tej strony dowiesz się jak działa opcja stwórz pracę.

Standardowo, by zlecić pomocnikowi zadanie musisz wsiąść do maszyny rolniczej, ustawić ją w odpowiednim miejscu i wcisnąć przycisk zatrudnij pracownika, by rozpoczął on pracę.

Zamiast tego jednak możesz zlecić pracę na odległość. W tym celu otwórz opcje za pomocą klawisza Esc (przyciski Menu i Options dla konsol Xbox i PlayStation).

Przejdź teraz do karty Aktywni pracownicy (1) i zaznacz dowolny pojazd (2) na twoich działkach. Wciśnij przycisk Stwórz pracę (3) widoczny u dołu ekranu. Przy prawej krawędzi pojawi się informacja o pracy do zlecenia (4) - jak praca na polu czy transport.

033_farming_simulator_22_stworz_prace_jak_dziala

By zlecić pracę, kliknij na przycisk pozycja docelowa (5), a następnie wskaż miejsce na mapie (6), w którym chcesz wykonać zadanie. Może to być pole uprawne, które chcesz przeorać bądź sklep, do którego chcesz dostarczyć plony.

034_farming_simulator_22_stworz_prace_jak_dziala

Po kliknięciu na mapę musisz jeszcze określić obrót docelowy (7) - czyli kierunek, w którym pracownik będzie się poruszał po polu. W przypadku transportu nie ma to większego znaczenia.

035_farming_simulator_22_stworz_prace_jak_dziala

Na koniec kliknij w przycisk zacznij pracę (8), by pracownik natychmiast wsiadł do maszyny i udał się do miejsca docelowego. Po dotarciu rozpocznie pracę na polu (jeśli taka była zlecona) - pod warunkiem, ze na miejscu nic go nie zablokuje.

036_farming_simulator_22_stworz_prace_jak_dziala

Jest to bardzo przydatna opcja szczególnie z uwagi na to, że nie musisz docierać do miejsca pracy. Pozwala to oszczędzić sporo czasu, a także błyskawicznie zaplanować pracę kilku pomocników - na przykład przy rozpoczynaniu upraw na nowej działce.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - pracownicy: jak nająć pomocnika

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami