Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Farming Simulator 22 - pracownicy: jak nająć pomocnika

Wykorzystanie komputerowych pomocników na farmie.

Sporo czynności w Farming Simulator 22, takich jak oranie, jest bardzo czasochłonnych. Na szczęście możesz ułatwić sobie rozgrywkę korzystając z usług pracowników. Z tej strony dowiesz się jak zlecić prace na farmie pomocnikom.

Cały proces jest niezwykle prosty. Wsiądź do dowolnego pojazdu, jak traktor z podczepionym pługiem czy kombajn. Następnie udaj się na działkę, na której chcesz rozpocząć pracę i wciśnij przycisk Zatrudnij pracownika (1).

Od tego momentu pomocnik przejmie kontrolę nad pojazdem i zacznie wykonywać pracę - jak oranie pola, opryskiwanie nawozem czy zbieranie plonów. W dowolnym momencie możesz przerwać czynność wciskając przycisk Zwolnij pracownika (podczas przebywania w samochodzie, który kontroluje pomocnik).

Jeśli nie chcesz tracić czasu na dotarcie na kraj pola by zlecić pracę bądź chcesz, by pomocnik przetransportował dobra do konkretnego miejsca, możesz wykorzystać alternatywną mechanikę. Opisujemy ją na stronie stwórz pracę: jak zlecić wykonanie roboty.

W obu przypadkach musisz jednak liczyć się z wydatkami. Praca pomocników kosztuje - za każdą godzinę ich usług zapłacisz określoną kwotę. Jednakże, w większości przypadków nie są to zbyt wygórowane sumy.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - pola: jak połączyć kilka działek

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze