Farming Simulator 22 - kombajny, silosokombajny: sprzęt do żniw

Narzędzia do zbierania wysianych i zasadzonych warzyw.

Ostatni etap uprawy w Farming Simulator 22 to żniwa. Do tego celu musisz wykorzystać odpowiednie narzędzia. Z tej strony dowiesz się jaki sprzęt się do tego nadaje i czym różnią się jego poszczególne typy.

W pierwszej kolejności wejdź do sklepu i przejdź do zakładki Pojazdy (1). Znajdziesz tutaj ich dwa typy:

134_farming_simulator_22_kombajny_silosokombajny_jak_dzialaja_ktore_wybrac
  • Kombajny (2) - narzędzia te pozwalają na zbiory większości plonów, po tym, jak dołączysz do nich odpowiednią żniwiarkę/ścinarkę. Mają wbudowany zbiornik na plony, jednak by zrobić z nich użytek musisz je wpierw przerzucić na przyczepę;
  • Silosokombajny (3) - podobne do regularnych kombajnów, z tą różnicą, że pozwalają na zbieranie roślin, które są nieosiągalne dla kombajnów. Nie mają własnego zbiornika, jednak można do nich podpiąć przyczepę, by od razu zrzucać zebrane plony - potem wystarczy je przepiąć do ciągnika i wywieźć w pożądane miejsce.

W przypadku obu tych maszyn musisz zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia. Przejdź do zakładki Narzędzia (4). W przypadku kombajnu podepniesz żniwiarki/ścinarki (5), z kolei dla silosokombajnu wykorzystasz hedery (6) lub sprzęt z dedykowanej zakładki (7). Tak jak wspomnieliśmy, silosokombajny mogą być wyposażone w przyczepy (8).

Tak jak w przypadku innych narzędzi, im droższy model wybierzesz, tym na szybszą pracę możesz liczyć. W przypadku kombajnów i silosokombajnów zwiększa się zarówno szybkość jazdy, jak i szerokość pola, które w jednym momencie są w stanie obrobić.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Farming Simulator 22 - siewniki, sadzarki: sprzęt do wysiewu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami