Horizon Forbidden West wyciekło do sieci - uwaga na spoilery

Wczesna wersja gry.

Do sieci wyciekła wczesna wersja Horizon Forbidden West w wydaniu PS4, czego dowodzą materiały, które pojawiły się w mediach społecznościowych.

O sprawie pisze serwis VGC, którego informatorzy potwierdzają, że do internetu trafiła produkcja studia Guerilla Games. Portal wskazuje, że choć tytuł jest w nieukończonej edycji - brakuje części elementów graficznych - zawiera całą podstawową zawartość z finalnej gry.

Wczesna wersja projektu na razie nie pojawiła się na stronach udostępniających pliki, ale materiały - obrazki i nagrania - z pozycji krążą w mediach społecznościowych, w tym na Twitterze. Są jednak regularnie blokowane przez administratorów witryn z powodu naruszenia praw własności.

Oczywiście mimo prób usuwania screenów i filmów, kolejne najprawdopodobniej będą publikowane. Warto więc uważać, ponieważ można natknąć się na spoilery, czyli szczegółowe informacje na temat fabuły gry.

Horizon Forbidden West ukaże się 18 lutego na PS5 i PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami