Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horizon Forbidden West: Complete Edition potwierdzone na PS5 i PC

Pełny pakiet.

Już za kilka dni Aloy powrócić we wzbogaconej wersji Horizon Forbidden West. Co więcej, wzbogacona edycja zadebiutuje nie tylko na PlayStation 5, ale i na PC, choć posiadacze gamingowych komputerów będą musieli poczekać odrobinę dłużej.

Potwierdziły się przecieki na temat Horizon Forbidden West: Complete Edition, które w połowie września obiegły sieć za sprawą leakera o pseudonimie Billbil-kun. Sony oficjalnie potwierdziło istnienie ulepszonej edycji gry, a ogłoszeniu towarzyszy artykuł na blogu PlayStation.

Horizon Forbidden West: Edycja kompletna zadebiutuje na PS5 już 6 października, a w zestawie wycenionym na 69,99 euro znajdziemy podstawową wersję gry wraz z dodatkiem Burning Shores, cyfrową ścieżkę dźwiękową, cyfrowy artbook oraz cyfrowy komiks Horizon Zero Dawn Vol. 1: The Sunhawk. Ponadto otrzymamy też szereg dodatków w samej grze - między innymi pozy oraz malowania twarzy dostępne w trybie fotograficznym, nowe stroje czy zestaw surowców.

Gra w pierwszej kolejności trafi na konsole PS5, zaś wersja PC zadebiutuje w bliżej nieokreślonym terminie na początku 2024 roku i dostępna będzie na Steamie oraz w Epic Games Store. Za port na PC i PS5 odpowiada należące od 2021 roku do Sony studio Nixxes Software. Niestety, nie poznaliśmy dotąd szczegółów technicznych produkcji ani jej wymagań systemowych.

Horizon Forbidden West zadebiutowało w lutym ubiegłego roku. Gra spotkała się z przychylnym odbiorem wśród graczy i recenzentów, a jej średnia w serwisie Metacritic wynosi obecnie 88/100 (oceny krytyków) i 7,9/10 (oceny graczy). Dodatek Burning Shores również prezentuje bardzo wysoki poziom, więc jest na co czekać.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Horizon Forbbiden West

PS4, PS5

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze