Twórcy Company of Heroes 3 pokazują gameplay i opowiadają o współpracy z fanami

W opublikowanym wideo.

Twórcy Company of Heroes 3 opublikowali materiał, w którym opowiadają o współpracy z fanami nad przygotowywaniem gry. Nie zabrakło też nowych fragmentów gameplayu z wczesnej wersji tytułu.

Jak wyjaśniają deweloperzy, na początku do siedziby Relic Entertainment zaproszono dziesięć osób spośród miłośników cyklu, by wysłuchać sugestii, które studio mogłoby wykorzystać w trzeciej części. Co ciekawe, jednego z graczy zatrudniono później w firmie na pełny etat.

Kolejnym krokiem było rozesłanie ankiet do użytkowników wciąż grających w pierwszą i drugą odsłonę cyklu. Po zebraniu około 60 tysięcy odpowiedzi, na silniku Company of Heroes 2 stworzono wczesną wersję nowej gry, którą regularnie usprawniano.

Fani dzielili się pomysłami dotyczącymi między innymi konkretnych frakcji (w tym sposobu rozgrywki i dostępnych jednostek), a także interfejsu. Wiele propozycji jednak wyrzucano do kosza lub wymyślano od podstaw.

Company of Heroes 3 zadebiutuje pod koniec 2022 roku na PC. Akcję kampanii fabularnej osadzono na śródziemnomorskim teatrze II wojny światowej. Pojawi się między innymi możliwość toczenia zmagań z pomocą sił powietrznych i morskich.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami