Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jutro ostatnie testy Company of Heroes 3 przed premierą

W trybie multiplayer.

Jutro - 11 stycznia - odbędą się ostatnie przedpremierowe testy strategii Company of Heroes 3. Twórcy koncentrują się tym razem na zmaganiach wieloosobowych.

Aby zgłosić chęć wzięcia udziału, należy wcisnąć przycisk „Poproś o dostęp” na Steamie, a następnie liczyć na łut szczęścia - choć oficjalne ogłoszenie zdaje się sugerować, że dostęp otrzymają wszyscy zainteresowani. Nie jest obecnie jasne, do kiedy potrwają testy.

Pełna wersja Company of Heroes 3 ukaże się 23 lutego, więc nie należy spodziewać się już kolejnych inicjatyw tego typu. Również zgłaszanych przez graczy zmian zapewne nie uda się wprowadzić przed premierą, więc całość służy najpewniej jak próba obciążeniowa serwerów.

Testy służą głównie dla sprawdzenia kwestii technicznych i zebrania opinii, ale zawierają także mnóstwo ciekawej treści multiplayer, by zabawa była przednia” - zapewniają twórcy.

Twórcy wyjaśniają, że po raz pierwszy dostępne będą wszystkie cztery frakcje i dwanaście „międzynarodowych grup bojowych” planowanych na premierę. Do tego wszystkie typy rozgrywek wieloosobowych, od „1 na 1” do „4 na 4”, na ośmiu przygotowanych mapach.

Pełna wersja zaoferuje także dwie kampanie: nieco bardziej otwartą - włoską - oraz nastawioną na narrację - północnoafrykańską. Podobnie jak i poprzednie odsłony, produkcja koncentruje się na starciach mniejszych oddziałów podczas II wojny światowej.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze