Wielki mamut w kolekcjonerce Horizon Forbidden West - tak wygląda figurka

Ujęcia prototypu.

Szef PlayStation Studios - wewnętrznych oddziałów deweloperskich Sony - pochwalił się na Twitterze wyglądem figurki, jaka znajdzie się w kolekcjonerskich wydaniach Horizon Forbidden West.

„Wyjaśniając: to super specjalny prototyp! Ostateczna wersja statuetki Tremortuska będzie jeszcze bardziej bogata w detale i zachwycająca. Szczegóły wkrótce” - napisał Hermen Hulst.

Tremortusk w wersji prezentowanej przez menedżera znajdzie się w najdroższym wydaniu Regalla Edition za 1199 złotych. Złe wieści są takie, że już teraz ciężko o kopie - większość wyprzedano zaraz po rozpoczęciu zamówień przedpremierowych.

Poza tym kolekcjonerka obejmuje także steelbook, karty z grafikami, elementy maszyn, płócienną mapę, podstawkę pod replikę Fokusa, album z grafikami oraz szereg dodatków cyfrowych, już do wykorzystania w grze.

1
Tylko gdzie go zmieścić

Mumakieł - jak brzmi polskie tłumaczenie - pojawi się także w tańszej Edycji Kolekcjonerskiej, za 889 złotych. Tutaj będzie się jednak różnił wyglądem, bez wojowników Tenakthów na grzbiecie.

Po ostatnim opóźnieniu, premierę przygód Aloy zaplanowano na 18 lutego 2022 roku. W weekend opisywaliśmy zamieszanie, jakie wywołał płatny upgrade z wersji PlayStation 4 na PS5 - oraz wycofanie się z tej decyzji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami