Crysis Remastered Trilogy ukaże się w październiku

Na PC i konsolach.

  • Crysis Remastered Trilogy zadebiutuje 15 października
  • Wersja PC będzie dystrybuowana tylko w Epic Games Store
  • Na nowych konsolach gry z zestawu zaoferują dynamiczną rozdzielczość

Crytek poinformował, że Crysis Remastered Trilogy - zestaw odświeżonych wersji trzech części cyklu - zadebiutuje 15 października na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Switch. Wersja komputerowa ukaże się tylko w Epic Games Store.

Każdą grę wchodzącą w skład pakietu będzie można kupić osobno. To o tyle istotne, że odnowione wydanie pierwszej odsłony ukazało się już w ubiegłym roku, a teraz deweloperzy przygotowali odrestaurowaną edycję dwóch kolejnych.

Odświeżone wersje zaoferują ulepszoną grafikę. Posiadacze PS5 i Xbox Series X/S mogą liczyć na tekstury w jakości HD, dynamiczną rozdzielczość między 1080p a 4K oraz rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę.

Z wpisu opublikowanego przez twórców na Twitterze wynika, że na nowych konsolach oprawa wizualna zostanie dodatkowo udoskonalona - w planach usprawnione oświetlenie oraz szczegółowość modeli postaci, broni i elementów otoczenia.

Warto zaznaczyć, że wszystkie produkcje z Crysis Remastered Trilogy zawierają wyłącznie kampanie fabularne - twórcy nie zdecydowali się odświeżyć bowiem trybów sieciowych. W pakiecie zabraknie też Warhead, czyli samodzielnego dodatku do pierwszej części.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami