Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Crysis Remastered otrzymał ostatni patch na PC

Czas na nową część.

Crytek informuje, że kończy dalsze wsparcie Crysis Remastered na PC. Studio wydało ostatnią aktualizację i chce zapewne skupić się na zapowiedzianej niedawno, nowej odsłonie serii.

Jak podano w informacji na oficjalnej stronie, gracze za sprawą patcha powinni otrzymać „znaczącą” poprawę wydajności, nie tylko w sferze układu graficznego, ale także procesora.

Crytek ogłosił w ubiegłym miesiącu, że rozpoczął prace nad nowym Crysisem, ale zespół kontynuował także usprawnianie trylogii Crysis Remastered” - napisano.

„To uwzględnia patch dla Crysis Remastered, ostatni dla tej gry w wersji PC, ale także najbardziej znaczący i oparty o opinie graczy zebrane od czasu premiery” - dodano.

Deweloperzy wprowadzili także poprawki w technologii DLSS i w osiągnięciach, a także w sferach udźwiękowienia, tekstur i renderowania. Dodano też karty na Steamie.

Trylogia Crysis Remastered jest dostępna również na konsolach, przygotowana we współpracy z Saber Interactive.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze