Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Crysis Remastered Trilogy zapowiedziane. Druga i trzecia część zostaną odświeżone

Kolekcja zmierza na PC i konsole.

  • Powstaje remaster trylogii Crysis
  • Na potrzeby paczki twórcy odświeżą drugą i trzecią część serii
  • W kolekcji zabraknie trybów sieciowych

Crytek ujawniło Crysis Remastered Trilogy - pakiet trzech części cyklu w odświeżonej wersji. Zestaw pojawi się jesienią 2021 roku na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Switch.

Kolekcja zaoferuje odnowione wydania kampanii fabularnych gier, wchodzących w skład pakietu, a więc zabraknie trybów sieciowych. Podkreślono jednocześnie, że każdy tytuł zainteresowani będą mogli kupić również osobno, ale cen nie przedstawiono.

Remaster pierwszej odsłony Crysis ukazał się latem ubiegłego roku, co oznacza, że nowością są odświeżone wersje drugiej i trzeciej części. Nie wspomniano jednak o Warhead - samodzielnym rozszerzeniu do tak zwanej „jedynki”.

Na razie nie ujawniono zakresu zmian, które twórcy wprowadzą do nowszych strzelanek, ale w opublikowanym zwiastunie przedstawiono fragmenty rozgrywki z poszczególnych tytułów. Przy odnawianiu produkcji Crytek ponownie współpracuje z Saber Interactive.

Niemieckie studio zaznacza, że remaster trylogii pozwoli zapoznać się z kompletną historią. Gracze staną więc najpierw do walki na wyspach Korei Północnej, by później trafić do Nowego Jorku, a na końcu zmierzą się z organizacją C.E.L.L.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze