Powrót kreatora klubów w FIFA 22 - trailer prezentuje nowości w trybach kariery

Dla klubu i zawodnika.

Electronic Arts opublikowało kolejny trailer gry FIFA 22, prezentując nowości wprowadzane w obu trybach kariery - dla klubu oraz pojedynczego zawodnika.

Jeśli mowa o tym drugim, cele na mecz będziemy mogli modyfikować i zwiększać, by zdobyć więcej punktów doświadczenia. Odświeżony system treningu pozwoli poprawić statystyki i odblokować kolejne talenty oraz perki w drzewkach umiejętności.

Najważniejszą nowością w przypadku kariery klubowej będzie zapewne opcja tworzenia własnego zespołu od podstaw, z wyborem strojów, kreacją stadionu, ustalaniem składu, budżetu, oczekiwań zarządu i tak dalej.

Będziemy mogli „wskoczyć” od razu do wybranej ligi, zastępując istniejącą drużynę. Możliwe będzie więc rozpoczęcie od razu w najwyższej klasie rozgrywkowej, ale także pięcie się w górę.

Kreator klubów nie jest oczywiście nowością w serii FIFA, lecz ostatnio pojawił się w serii dobre kilka lat temu, jeszcze przed epoką PlayStation 4 i Xbox One.

W Pro Clubs zagramy też jako kobieta

Wygląda również na to - choć brak obecnie oficjalnego potwierdzenia - że w trybie Pro Clubs będziemy mogli zagrać także jako kobieta, z możliwością stworzenia własnej zawodniczki.

FIFA 22 ukaże się 1 października na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch, a nabywcy edycji Ultimate zagrają 27 września.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami