Ascent - Ekspres anaboliczny: Atticus, Węzeł, Merle

Wzmacniacze chemiczne.

Ekspres anaboliczny to jedno z zadań pobocznych w The Ascent. Choć w teorii jego rekomendowany poziom to zaledwie 2, nie będziesz w stanie wykonać go do momentu osiągnięcia mniej więcej 10 i wykonaniu kilku zadań głównych. Z tej strony dowiesz się gdzie rozpocząć tę misję i jak ją ukończyć.

Na tej stronie:

Ekspres anaboliczny - jak odblokować zadanie

By rozpocząć to zadanie udaj się do południowo-wschodniej części lokacji Klaster 13. Wewnątrz siłowni polowej znajdziesz Atticusa (1), przerośniętego królika, z którym musisz porozmawiać. W trakcie dyskusji misja zostanie dodana do dziennika, a ty otrzymasz nowy cel.

032_misja_poboczna_ekspres_anaboliczny_atticus_merle_wezel

Udaj się do Węzła i porozmawiaj z Merlem

Kolejna część zadania wymaga od ciebie dostania się do lokacji Węzeł. Po raz pierwszy wejdziesz tam jednak podczas trzeciej misji głównej, Nieoczekiwana zmiana miejsc - do tego momentu wejście będzie zamknięte. Popchnij więc dostatecznie fabułę, a potem podążaj za znacznikiem misji i wpierw wejdź przez drzwi (2) by dojść na Główny Poziom Arkologii.

033_misja_poboczna_ekspres_anaboliczny_atticus_merle_wezel

Podążaj teraz za znacznikiem misji - pamiętaj, że możesz go aktywować wciskając klawisz O (d-pad w górę) - bądź wykonuj kolejne etapy wspomnianej misji głównej Nieoczekiwana zmiana miejsc. W pewnym momencie trafisz do nowej lokacji, Węzła. Przejdź do jej południowej części i porozmawiaj z Merlem (3).

034_misja_poboczna_ekspres_anaboliczny_atticus_merle_wezel

W trakcie konwersacji otrzymasz od niego Wzmacniacze chemiczne. Wróć teraz z nimi do Klastra 13 i oddaj je Atticusowi. Zakończysz tym samym to zadanie, a w nagrodę otrzymasz 4,400 punktów doświadczenia i 8,000 Ukredów. Będziesz mógł także odblokować kolejne zadanie, Kolejny przedstawiciel, ponownie rozmawiając z Atticusem.

Poprzednio: Ascent - Skrytka: stara spluwa, Linus Pizza Palace

Spis treści: Ascent - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Ascent - Po same jaja: Hans, Głębsztok

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami