Carmageddon powrócił - jako wydarzenie specjalne we Wreckfest

Darmowa aktualizacja.

Gra wyścigowa Wreckfest w najnowszej aktualizacji wzbogaciła się o treści związane z legendarną serią Carmageddon, która pod koniec lat 90. przebojem wdarła się na komputery.

Wreckfest od Bugbear Entertainment może pochwalić się imponującym modelem fizyki, napędzającym zaawansowany system zniszczeń. Tymczasem Carmageddon zawsze polegał bardziej na destrukcji niż na ściganiu, więc połączenie wydaje się być idealne.

Twórcy przygotowali nowy turniej, dwie trasy inspirowane klasyczną serią (Bleak City i Devil's Canyon), a także samochód Eagle-R z charakterystycznymi ostrzami na karoserii. Wszystko to dostępne za darmo.

Jak na duchowego następcę Carmageddon przystało, nie może zabraknąć przechodniów do przejechania. Rozjeżdżamy jednak nie ludzi, lecz zombie - jak w ocenzurowanych oryginałach.

Łatka obejmuje także kilka mniejszych poprawek. Ulepszono stabilność działania na Xbox Series X/S, dopracowano wczytywanie zapisów na PC, a także naprawiono tworzenie publicznych lobby na PS4.

Wreckfest - oraz najnowsze treści - jest dostępny na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami