Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wreckfest otrzymało zmagania kosiarek i dwa nowe tory

Oraz szereg poprawek.

Zręcznościowe Wreckfest od studia Bugbear Entertainment - odpowiedzialnego za serię FlatOut - wzbogaciło się o sporą aktualizację, wprowadzającą między innymi zmagania kosiarek do trawy na zamkniętej arenie.

Opublikowana na Steamie lista nowości obejmuje także dwa nowe tory we wczesnych wersjach, poprawioną sztuczną inteligencję kierowców, zaktualizowaną symulację opon czy efekty pogodowe - zachód słońca.

Deweloperzy wprowadzili również kolejne usprawnienia w najważniejszych elementach produkcji, czyli w fizyce i destrukcji. Przekłada się to na bardziej realistyczny model zniszczeń.

Jest też tryb rozgrywki Sprint Cup z trzema wyścigami po dwa okrążenia każdy, bazowe założenia dotyczące kariery i zmiany części w samochodach, lepsze wsparcie dla padów czy usprawniony chat.

Wreckfest dostępne jest na Steamie w dziale Early Access, do 1 grudnia przecenione do 17,50 euro (ok. 75 zł). Nie wiadomo jeszcze, kiedy zadebiutuje pełna wersja.

Podstawą rozgrywki, podobnie jak we FlatOut, są dwa elementy - wyścigi oraz destrukcja aut. Autorski silnik ROMU wprowadza zaawansowany model zniszczeń. Poniżej rozgrywka z kosiarkami od użytkownika „VihorChannelv” w serwisie YouTube.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze