Ratchet & Clank: Rift Apart - chodzenie po ścianach: Magnebuty

Jak przejść ściany ze strzałkami.

W Ratchet & Clank: Rift Apart masz możliwość chodzenia po pionowych powierzchniach, a nawet do góry nogami. Umożliwia to specjalne wyposażenie zwane Magnebutami.

Zacznijmy od podstaw. Magnebuty zdobywamy w lokacji startowej, a więc Nefarious City. Jeżeli nie możesz wejść na powierzchnie, które prezentujemy poniżej, po prostu kontynuuj fabułę - wkrótce się to zmieni!

ratchet_clank_rift_apart_magnebuty_1

Magnebuty pozwalają chodzić po dwóch rodzajach powierzchni:

  • Czarnych „torach” (1), składających się z licznych sześcianów. Tory często zakręcają, a ponadto mogą wymagać skoków pomiędzy ich rozdzielonymi odcinkami
  • Ścianach (2) ze strzałkami, po których Ratchet lub Rivet przebiegną automatycznie, kiedy na nie wskoczymy
ratchet_clank_rift_apart_magnebuty_2

Będąc na wspomnianych „torach”, masz możliwość wykonywania skoków, co będzie wymagane do pokonania niektórych przeszkód. Skieruj środek ekranu na miejsce, w które chcesz skoczyć, a zobaczysz tam wskaźnik (3). Kiedy naciśniesz kółko, postać wykona skok w to miejsce.

ratchet_clank_rift_apart_magnebuty_3

Megnebutów nie można zdjąć czy wyłączyć, więc kiedy już je zdobędziesz, nie musisz martwić się o przypadkową dezaktywację.

Więcej porad:

Spis treści: Ratchet & Clank: Rift Apart - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami