Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ratchet & Clank: Rift Apart - sklep Pani Zurkon, kupowanie broni

Oraz ulepszenia.

W świecie Ratchet & Clank: Rift Apart istnieje mechaniczna sprzedawczyni, u której możesz nabyć nowe bronie, a także zająć się ulepszaniem broni. Sklep Pani Zurkon jest umiejscowiony w konkretnych lokacjach i nie rusza się z miejsca.

Jeśli chodzi o upgrade'y, szczegóły tego systemu poznasz na naszej stronie o ulepszeniach broni. Tutaj skupimy się na samym sklepie i nabywaniu nowego wyposażenia.

Pani Zurkon (1) to unoszący się nad ziemią zielony robot, stojący zawsze przy swoim sklepie. Powinieneś do niej zaglądać za każdym razem, gdy na nią trafiasz. Sklep jest też oczywiście oznaczony (2) na mapie.

Aby skorzystać z usług sklepu, naciśnij trójkąt obok Pani Zurkon. Na następnym ekranie będziesz mógł przełączać się między zakupami (3) a ulepszeniami broni (4).

Na karcie sklepu po lewej stronie widzisz listę broni (5), a także liczbę posiadanych śrubek (6).

Bronie z „ptaszkiem” (7) są już kupione. Ikona zegarka (8) oznacza, że broń będzie dostępna wkrótce, a jeżeli widzisz cenę w śrubkach (9), oznacza to, że możesz kupić broń. Cena zaznaczona na czerwono informuje cię, że masz za mało śrubek. Więcej informacji o broni - a właściwie prezentację wideo - uzyskasz, wskazując konkretny model i naciskając kwadrat.

W sklepie Pani Zurkon możesz też kupić amunicję i uzupełnienie zdrowia (10). Cena tej usługi zależy od tego, ile brakuje ci amunicji do wszystkich broni.

Pani Zurkon regularnie otrzymuje dostawy nowych broni. Kiedy w sklepie pojawi się nowa broń, zostaniesz o tym poinformowany zaraz po wejściu:

Zalecamy odwiedzać sklep za każdym razem, kiedy się na niego natkniesz, by sprawdzać, czy Pani Zurkon nie ma przypadkiem nowej oferty.

Jeśli zastanawiasz się, którą broń warto kupić, zerknij na naszą stronę o najlepszych broniach w Ratchet & Clank: Rift Apart.

Więcej porad:

Spis treści: Ratchet & Clank: Rift Apart - poradnik i najlepsze porady

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze