Mass Effect: Edycja Legendarna zmienia kontrowersyjną twarz Tali

Ze słynnego zdjęcia.

Mass Effect: Edycja Legendarna wprowadza szereg modyfikacji i usprawnień do kosmicznej trylogii BioWare. Okazuje się, że jedna dotyczy twarzy Tali, czyli towarzyszki graczy.

Uwaga - możliwe spoilery!

Postać jest przedstawicielką quarian - rasy, której reprezentanci ze względu na słaby układ immunologiczny noszą kombinezon z hełmem, chroniący przed chorobami. Przez większość przygody wizerunek kobiety był owiany tajemnicą, co zmieniło się w trzeciej części serii.

Jeżeli w Mass Effect 3 gracze wdali się w romans z Tali, pod koniec produkcji pojawia się scena, gdy Shepard przygląda się zdjęciu kobiety. Ilustracja prezentuje odsłoniętą twarz bohaterki, która w oryginale bazowała na wizerunku modelki z tak zwanej stockowej fotografii, co nie spodobało się fanom.

mass_effect_tali_oryginalne
Oryginalna twarz Tali

Kontrowersyjny obrazek zmieniono w remasterze, na co zwrócił1 uwagę użytkownik forum Reddit o pseudonimie Maxgoods (do finału trylogii dotarł używając zapisów z pierwowzoru). Internauta opublikował grafikę, która przedstawia wspomniane zdjęcie.

mass_effect_tali_nowa_twarz
Nowa twarz Tali

Nowa Tali wygląda inaczej niż w oryginalnej wersji. Na zmodyfikowanej fotografii nadal nosi kombinezon, ujawniając jedynie twarz. Bohaterka przypomina człowieka, a jedynym odmiennym elementem są białe oczy.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami