Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Henry Cavill chciałby wystąpić w serialu Mass Effect

Oraz w produkcji w świecie Warhammera.

Henry Cavil, który znany jest z roli Geralta i Supermana, ujawnił, że chciałby zagrać w serialu na podstawie serii Mass Effect.

Aktor udzielił niedawno wywiadu serwisowi GamesRadar. W trakcie rozmowy poruszono temat informacji, według których Amazon jest bliski sfinalizowania umowy dotyczącej ekranizacji cyklu BioWare - dziennikarze zapytali artystę, czy jest zainteresowany rolą w produkcji.

- Bardzo, ale wszystko zależy od tego, w jaki sposób zrealizują projekt. Świat adaptacji może być ciężki lub lekki. Kiedy lubię jakiś produkt, wolałbym, żeby niewiele zmieniano względem materiału źródłowego - tłumaczy Cavill.

Czy Henry Cavill mógłby wcielić się w Sheparda?

Dodaje, że „chciałby” podjąć rozmowy z twórcami ekranizacji. Podkreśla jednocześnie, że jest wielkim fanem Mass Effect, choć z powodu braku wolnego czasu nie miał jeszcze okazji zagrać w najnowszą odsłonę serii o podtytule Andromeda.

To nie wszystko, ponieważ Cavill w rozmowie z IGN przyznał, że jest też zainteresowany rolą w serialu w świecie Warhammera. Twierdzi, że choć uniwersum ma wiele postaci, tak naprawdę pasowałby tylko do jednego bohatera, choć nie sprecyzował, którego herosa ma na myśli.

Aktor powróci jako Geralt w drugim sezonie „Wiedźmina”, który na platformie Netflix zadebiutuje 17 grudnia.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze