Returnal - cena i oferty w wybranych sklepach

Gdzie kupić grę na PS5.

Returnal, dostępna tylko na PS5 mieszanka fabularnej gry akcji z gatunkiem roguelike, debiutuje już dziś, 30 kwietnia. Poniżej oferty na produkcję w wybranych sklepach oraz cena.

W sklepach dostępna jest tylko jedna wersja Returnal w edycji pudełkowej.

W Returnal kierujemy astronautką Selene, która rozbiła się na tajemniczej planecie i wciąż na nowo przeżywa katastrofę swojego statku po każdej śmierci, zaczynając przygodę na nowo.

Śmierć jest wpisana w rozgrywkę, bo z każdym podejściem lepiej zrozumiemy otaczający bohaterkę świat, a ponadto sprawniej poradzimy sobie w walce. Każda porażka oznacza nowe „wylosowanie” świata - rozmieszczenia przeciwników i kształtu mapy - a także pozbawienie protagonistki większości zdobytego wcześniej wyposażenia, co jest typowe dla gatunku roguelike.

Walka jest niezwykle dynamiczna i wymaga ciągłego ruchu, połączonego ze sprytnym omijaniem pocisków wystrzeliwanych w Selene. Bohaterka ma do dyspozycji szeroki i nieco szalony wachlarz wyposażenia, który staje się tym skuteczniejszy, im dalej zajdziemy.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami