Diablo 2: Resurrected - wystartowały zapisy do testów beta

Grę sprawdzą posiadacze PC.

  • Ruszyły zapisy do zamkniętej bety odświeżonego Diablo 2
  • Testy odbędą się na PC, choć nie wiadomo, kiedy dokładnie
  • Rejestracja nie gwarantuje dostępu do wczesnej wersji gry

Blizzard uruchomił zapisy do zamkniętej bety Diablo 2: Resurrected, czyli odświeżonej wersji klasyka.

Wyrazić chęć uczestnictwa w testach można za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej projektu. Deweloperzy zaznaczają jednak, że rejestracja nie gwarantuje dostępu do wczesnej wersji produkcji.

Zamknięta beta Diablo 2: Resurrected odbędzie się wyłącznie na PC. Na razie jednak Blizzard nie ujawnił, kiedy dokładnie rozpocznie się akcja, która umożliwi zapoznanie się z powstającym tytułem.

Zapisy ruszyły dzień po zakończeniu technicznych testów alfa pozycji. W ramach wydarzenia wybrana przez twórców grupa użytkowników mogła przetestować trzy z pięciu klas postaci oraz dwa z pięciu aktów kampanii fabularnej.

Odnowiona wersja Diablo 2 to przede wszystkim odświeżona grafika - w planach między innymi trójwymiarowe modele postaci i elementów otoczenia. Nie zabraknie również zmian i ulepszeń w rozgrywce. Remaster ukaże się jeszcze w tym roku na PC i konsolach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami