Outriders - rzadkość przedmiotów (kolory)

Zwykłe, niezwykłe, epickie.

Jak w wielu grach sieciowych polegających na stałym ulepszaniu naszej postaci, także w Outriders loot (czyli przedmioty, które zdobywamy) występuje w kilku kategoriach jakości. Jest to zwane stopniem rzadkości.

Każdy stopień rzadkości to inny kolor tła broni (nie samej broni, ale kafelka, na którym jest widoczna w ekwipunku).

  • Kolor szary to przedmiot zwykły
  • Zielony - przedmiot niezwykły
  • Niebieski - przedmiot rzadki
  • Fioletowy - przedmiot epicki
  • Żółty - przedmiot legendarny

Oczywiście najlepsze przedmioty to te legendarne. Oferują najwięcej cech specjalnych i bonusów. Przedmioty fioletowe i żółte oferują też dwa miejsca na modyfikacje zamiast jednego.

Nie mamy dużego wpływu na to, jakie przedmioty znajdujemy. Możemy jednak zwiększyć szansę na zdobycie lepszej jakości broni, zwiększając poziom świata - czyli poziom trudności.

Poziom rzadkości przedmiotu można też zwiększyć korzystając z opcji wytwarzania u Zachadiego. Wystarczy wybrać przedmiot i kliknąć przycisk (1). By dokonać zwiększenia rzadkości, zużywamy Tytan (2), czyli cenny surowiec.

rzadkosc

Zwiększanie poziomu rzadkości zmieni kolor na lepszy, zwiększy ogólną siłę ognia (3), a także doda pole modyfikacji (4).

rzadkosc2

Warto jednak zaznaczyć, że nie można zwiększać poziomu rzadkości przedmiotów szarych i fioletowych. Nie możemy więc wytworzyć sobie legendarnego przedmiotu - broń i pancerz tego typu są dokładnie zaprojektowane przez deweloperów.

Następnie: Outriders - skrytka: przenoszenie przedmiotów między postaciami

Spis treści: Outriders - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Outriders - modyfikacje: jak zmieniać i zdobywać

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami