Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Outriders - skrytka: przenoszenie przedmiotów między postaciami

Do czego służy.

Jeśli graliście w Destiny czy inne gry tego typu, możecie oczekiwać po każdym looter shooterze skrytki na przedmioty. Twórcy Outriders spełniają oczekiwania - schowek tego typu jest dostępny w grze.

Skrytka (1) pozwala przechowywać przedmioty, a co ważniejsze, pozwala przenosić broń i pancerz pomiędzy naszymi postaciami.

Oznacza to, że umieszczając przedmiot w skrytce, będziemy mogli odebrać ten sam przedmiot ze skrytki, grając inną postacią. Outriders oferuje cztery klasy postaci, więc wielu graczy z pewnością stworzy więcej niż jednego bohatera.

Przenoszenie przedmiotów pozwala zaoferować naszej drugiej postaci dodatkowe zasoby i modyfikacje (jeśli rozłożymy przedmioty ze skrytki). Może też po prostu uznamy, że dana broń pasuje bardziej do innej klasy niż ta, którą akurat gramy.

By przenieść przedmiot, po prostu podejdź do skrytki i otwórz ją, a następnie kliknij w przedmiot, który chcesz przenieść. To wszystko.

Oczywiście każdy przedmiot ma jakieś wymagania. Druga postać może mieć za mały poziom, by korzystać z danego przedmiotu, Wszystkie te ograniczenia zostają zachowane.

Skrytkę znajdziesz w każdym obozie i mieście.

Następnie: Outriders - jak zdobywać legendarne (żółte) bronie

Spis treści: Outriders - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Outriders - rzadkość przedmiotów (kolory)

O autorze
Komentarze