Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Outriders w Game Pass wkrótce także na PC

Jest też nowa łatka.

Microsoft ogłosił, że polska strzelanka Outriders będzie od jutra - 19 października - dostępna w abonamencie Game Pass także na PC. Odsłona na konsole Xbox pojawiła się w subskrypcji już w dniu premiery.

Jednocześnie tytuł studia People Can Fly ukaże się w Microsoft Store, z funkcją wspólnej zabawy z użytkownikami wersji Steam.

Opublikowano także łatkę, obejmującą około 5 GB plików. Poza wprowadzeniem opcji cross-play, twórcy rozwiązali także problemy z dwiema modyfikacjami broni.

Warto dodać, że cross-play obejmuje nie tylko różne sklepy na PC, lecz możliwa jest także zabawa w kooperacji z posiadaczami odsłon konsolowych: PS4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Stadia musi jeszcze poczekać.

Outriders ukazało się w kwietniu. Gra łączy elementy strzelanki i RPG, stawiając na zdobywanie coraz potężniejszego wyposażenia. Projekt kładzie nacisk na kooperację oraz na fabułę - wcielamy się w Outriderów o unikalnych zdolnościach.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze