Outriders podbija Steama

W polską strzelankę gra ponad 100 tysięcy osób.

  • W kilka godzin po premierze w Outriders na Steamie gra ponad 107 tysiące osób
  • Produkcja jest też na pierwszym miejscu listy bestsellerów sklepu Valve

Dzisiaj na rynku zadebiutowało Outriders, czyli nowa produkcja od polskiego studia People Can Fly. Okazuje się, że strzelanka cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na Steamie.

Według danych platformy Valve, w chwili pisania tekstu w tytule zalogowanych jest 107064 użytkowników, dzięki czemu jest ósmą najchętniej uruchamianą grą w cyfrowym sklepie. Pozycję obecnie wyprzedza nieznacznie darmowe Team Fortress 2, w które bawi się ponad 110 tysięcy osób.

Warto zaznaczyć, że wspomniany wynik Outriders osiągnęło w dwie godziny - serwery polskiej strzelanki uruchomiono bowiem o godzinie 18:00 czasu polskiego. To nie wszystko: produkcja utrzymuje się na pierwszym miejscu globalnych bestsellerów Steama.

Gra jest tak zwanym looter shooterem, czyli połączeniem strzelanki i RPG. W przeciwieństwie do innych przedstawicieli gatunku, projekt kładzie większy nacisk na fabułę - wcielamy się w Outriderów o unikalnych zdolnościach.

Przypomnijmy, że tytuł ukazał się nie tylko na PC, ale także PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One, a na platformach Microsoftu dostępny jest w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Zachęcamy też do zapoznania się z naszym poradnikiem do Outriders.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami