Assassin's Creed Valhalla - kopiec: Hamtunscire (Anglia)

Kamienie w Heald Tor, stos kamieni w regionie Hamtunscire.

Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe punkty umiejętności w Assassin's Creed Valhalla, rozwiązywanie zagadek z kopcami jest na to dobrym sposobem. W angielskim regionie Hamtunscire znajdziesz jedną tego typu aktywność. Z tej strony dowiesz się gdzie dokładnie jej szukać, a także poznasz przykładową konstrukcję, która pozwoli ci ją ukończyć.

Tutejszy kopiec znajdziesz w centralnej części Hamtunscire (1), na północ od granicy z regionem Wincestre, w miejscu oznaczonym jako Heald Tor. Stos kamieni (2) jak zwykle ustawiony jest na krawędzi wzgórza.

797_acvalhalla_kopiec_heald_tor_hamtunscire

Wejdź z nim w interakcję, by rozpocząć te aktywność. Tak jak w przypadku poprzednich kopców, musisz tak ułożyć kamienie, by powstała wieża, której obrys wystawać będzie po za niebieskie pole. Poniższy obrazek przedstawia przykładową konstrukcję.

798_acvalhalla_kopiec_heald_tor_hamtunscire
Taka konstrukcja pozwoli ci ukończyć tę aktywność

Gdy uda ci się już ułożyć kamienie, przytrzymaj wskazany na ekranie przycisk, by aktywować kopiec. Po krótkiej chwili odzyskasz kontrolę nad postacią, zaliczysz tę aktywność, a także otrzymasz dodatkowy punkt umiejętności do rozdania.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kopce

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami