Rainbow Six Parasite wyciekł do sieci. Jest kilka sekund gameplayu

Materiał ujawnia sporo informacji.

  • W internecie krąży materiał wideo i zrzut ekranu z dawnego Quarantine
  • Spin-off Siege zaoferuje wiele opcji z pierwowzoru
  • Będą misje z eskortą NPC

Do sieci wyciekły dwa materiały z Rainbow Six Parasite, znanego wcześniej jako Quarantine - to krótki gameplay oraz zrzut ekranu. Analiza udostępnionych przez tzw. leakerów treści dostarcza nowych informacji o strzelance Ubisoftu.

W filmie widzimy, jak gracz wciela się w operatora Vigila, będąc w drużynie z Tachanką i Lionem - to dwie postacie defensywne i jedna ofensywna z Rainbow Six Siege. Bohaterowie znajdują się w lokacji o nazwie „Warsztat” i są na 15-minutowej misji. Vigil strzela w kokon otoczony czarną mazią - niewykluczone, że właśnie ta substancja powoduje zarażenie się pasożytem.

Interfejs sugeruje, że operatorzy mają podobne możliwości jak w Siege. Widzimy przyciski od „pingowania”, czyli wskazywania, zmiany trybu strzału oraz użycia gadżetu. Nowością jest natomiast latarka i nieujawniona funkcja przycisku 6.

Symbol zdolności Vigila przypomina umiejętność postaci z Rainbow Six Siege, jednak w wieloosobowej strzelance jej aktywacja sprawiała, że bohater znikał z kamer wrogów, co nie wydaje się zbyt pomocne w walce z zarażonymi. Możemy się więc spodziewać, że operatorzy otrzymają bardziej adekwatne wersje gadżetów.

Poniższy zrzut ekranu ujawnia natomiast, że gracze podejmą się misji polegających na eskorcie NPC, a do tego wskazuje, że bohaterowie automatycznie wygłaszają stosowne kwestie dialogowe po dostrzeżeniu amunicji - jak w Left 4 Dead.

R6 Parasite/Quarantine ingame screenshot from r/Rainbow6

Przypomnijmy, że zmiana nazwy z Quarantine została podyktowana skojarzeniami z pandemią. Parasite to tytuł kodowy, którym posługuje się aktualnie Ubisoft - nie wiadomo, czy jest ostateczny. Gra ukaże się przed końcem września.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami