Rainbow Six Quarantine może zmienić nazwę - przez złe skojarzenia

Z pandemią.

  • Ubisoft nie wykluczył, że Rainbow Six Quarantine zmieni nazwę
  • Powodem jest fakt, że obecna kojarzy się z kwarantanną i pandemią

Rainbow Six Quarantine to kooperacyjna strzelanka od Ubisoftu. Niektórzy twierdzą, że podtytuł, który po polsku oznacza „kwarantannę”, w obecnej sytuacji na świecie może wzbudzać negatywne skojarzenia. Wydawca gry nie wyklucza modyfikacja nazwy.

Na nietypowy problem zwrócił jeden z inwestorów, uczestniczących w telekonferencji z szefostwem francuskiej firmy. Zapytał, czy rozważana jest zmiana nazwy projektu, by nie nawiązywała do pandemii.

- Tworzymy produkt pod obecnym tytułem, ale analizujemy tę kwestię i zobaczymy, co przyniesie przyszłość - w odpowiedzi stwierdził Yves Guillemot, dyrektor generalny Ubisoftu, cytowany przez serwis IGN.

Potwierdzono jednocześnie, że Rainbow Six Quarantine powinno ukazać się przed końcem września bieżącego roku, ale dokładnej daty premiery nie ujawniono. W samej grze zmierzymy się z zainfekowanymi - przeciwnikami przypominającymi zombie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami